Dziś Beatyfikacja Jana Pawła II!

D

Szczęść Boże! Dochodzi 5.00. Zaraz wyjeżdżam na Mszę Świętą Beatyfikacyjną, w czasie której mam rozdzielać Komunię Świętą. Więcej napiszę po powrocie, późniejszym wieczorem. Łączmy się duchem i przed telewizorami w przeżywaniu tej uroczystości. 
           Gaudium et spes! Ks. Jacek

1 komentarz

  • Kochani, bardzo dziękuję za Wasze wypowiedzi po tym nieszczęsnym wpisie… Rzeczywiście, ludzie pogubionych i poranionych nie brakuje. Ja myślę, że za takich trzeba się modlić, natomiast szkoda nerwów na ich niemądre wypowiedzi. Podchodźmy do tego z należytym dystansem, poglądy tego typu zasługują na serdeczne… wyśmianie, ale w żadnym razie nie na dyskusję. Głupstwa takie należy pomijać, puszczać mimo uszu, natomiast nie traktować ich Autorów jako partnerów do dyskusji. Nie zasługują na to!

    ~Ks. Jacek, 2011-05-09 12:21

Archiwum wpisów

Ks. Jacek Jaśkowski

Witam serdecznie! Kłania się Ks. Jacek Jaśkowski. Nie jestem ani kimś ważnym, ani kimś znanym. Jestem księdzem, który po prostu chce rozmawiać. Codzienna kapłańska posługa pokazuje mi, że tematów do rozmów z księdzem jest coraz więcej i dzisiaj żaden ksiądz nie może od nich uciekać, ale – wprost przeciwnie – podejmować nowe wyzwania. To przekonanie skłoniło mnie do próby otwarcia tegoż bloga, chociaż okazji do rozmów na co dzień – w konfesjonale i poza nim – na szczęście nie brakuje. Myślę jednak, że ten blog będzie jeszcze jednym sposobem i przestrzenią nawiązania kontaktu z ludźmi dobrej woli, otwartymi na dialog.