Szczęść Boże! Witam serdecznie i pozdrawiam, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze wpisy i wypowiedzi z ostatnich dni. Udało mi się wreszcie spokojnie wszystko przeczytać, przemyśleć, coś tam odpisać tu i ówdzie. Naprawdę, bardzo wdzięczny jestem za Waszą cierpliwość, przepraszam, że musieliście czekać – zwłaszcza ci, którzy na stronie...
