Szczęść Boże! I tak oto wszystko wróciło na swoje codzienne tory. To znaczy, osoby pracujące zawodowo wróciły do swoich zajęć już zaraz po Świętach, chyba, że wydłużyły sobie urlop. Natomiast młodzież powróciła do szkół dzisiaj. I w tym sensie wspominam, że wszystko powróciło do codziennego rytmu… Nie wiem, czy moi młodzi...
