Szczęść Boże! Moi Drodzy, pozdrawiam ze Szklarskiej Poręby, gdzie wczoraj nieco pokropił nas deszcz w okolicach południa, ale potem już było pięknie. To znaczy, nie upalnie, ale też nie padało. Wymarzona pogoda! Atmosferę wypoczynku bardzo nam wszystkim psują doniesienia z Ukrainy, szczególnie wiadomość o zestrzeleniu samolotu...
